• Przechowalnia 0
 • Cennik

  HTML   CSV

  Powiedz znajomemu
  Powiedz o tym produkcie swoim znajomym
  Facebook Messenger
  Facebook Messenger

  5/62 Inebrya Color, farba do włosów 100ml

  21,90 zł

  Producent: Inebrya
  Waga:0.10 kg
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  Trwała farba do włosów w kremie, pełne pokrycie siwizny

  Koloryzacja permanentna Inebrya Color została oparta na formule kremu koloryzującego na bazie naturalnych składników, m.in. aloesu i siemienia lnianego, które zapewniają dogłębną pielęgnację włosów farbowanych oraz ochronę struktury włosa podczas farbowania. Trwałość i głębia koloru zapewniają krystaliczne pigmenty, które dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu usadawiają się z różną siłą i natężeniem w poszczególnych partiach włosa, co daje trójwymiarowy efekt koloru, bez płaskiego, jednolitego wrażenia sztuczności. Farba równomiernie i mocno pokrywa nawet 100% siwych włosów, a bogata paleta kolorystyczna pozwala uzyskać zindywidualizowane odcienie.

  DO FARBY NALEŻY DOKUPIĆ OKSYDANT!

  Zobacz paletę

  Sposób użycia:

  Wymieszać farbę z odpowiednią ilością wybranego aktywatora Inebrya w proporcjach 1:1.5 do uzyskania jednolitej konsystencji.

  Pierwsza aplikacja:
  Mieszankę nanosić na suche włosy, na całej długości aż po ich końce i pozostawić na 20 minut.  Po upływie określonego czasu nałożyć mieszankę u podstawy i pozostawic na dalsze 20-25 minut.
   
  Kolejna koloryzacja
  Nałożyć mieszankę na odrost i pozostawić na 25-30 minut. Następnie przeciągnąć mieszankę na całej długości włosów i pozostawić na 5-10 minut. Całkowity czas koloryzacji 30-40 minut.
   
  Rozjaśnianie
  Przy rozjaśnianiu należy zwiększyć proporcje mieszanki: proporcja 1:2 z emulsją 40 vol. (12%). Pozostawić na 45 minut.
   
  Kontrast (do częściowego rozjaśniania)
  Proporcja 1:2 z emulsją 40 vol (12%). Nakładać na wybrane sekcje z zachowaniem odległości 2-3cm od nasady.  Zastosować folię fryzjerską do pasemek, by uniknać zafarbowania innych partii włosów. Pozostawić na 35-45 min.
   
  Zalecana baza do aplikacji
  Na farbowanych włosach podstawa bazy - koloru wyjściowego włosów - powinna być jednolita i zaczynać się od poziomu 4. Na naturalnych włosach może być stosowana na poziomach 2-3-4-5.
   
  Spłukiwanie
  Po zabiegu należy zawsze dokładnie spłukać włosy i umyć szamponem po koloryzacji zamykającym łuski włosa, co przedłuży trwałość koloru i zapobiegnie wymywaniu się go.

  Pojemność: 100ml

  Klienci polecają również:
  • VIOLET Inebrya Color, farba do włosów 100ml

   VIOLET Inebrya Color, farba do włosów 100ml

   21,90 zł

  Producent
  Szybki kontakt

  Ilość produktów w przechowalni: 0

  Zobacz